Tutvustus & asukoht

Käo 6 ridamaja asub Tallinna hinnatud rohelises eramajade piirkonnas, kus märksõnadeks on südalinna lähedus, palju rohelust, väikesed ja vaiksed tänavad, turvaline elukeskkond.

Lähimasse kooli ja lasteaeda saab mugavalt jalutades vaid 5 minutiga ja kaugel ei ole ka ühistranspordi peatused, kust mõne peatuse kaugusel asuvad kaubanduskeskused, poed, spordisaalid ja kõik muu eluks vajalik. Autoga saab kesklinna kõigest 5 minutiga ja lennujaam ning sadam jäävad vaid 10 minutilise autosõidu kaugusele.

2175 m² suurusele kinnistule rajatakse üks kuue boksiga ridamaja . Iga boksi juurde hakkab notariaalse kasutuskorra alusel kuuluma 2 kindlat parkimiskohta suletud territooriumil ja oma murulapp. Iga boksi ainukasutuses olevad privaatsed murualad on piisavalt suured, et nautida eramajaga võrdseid eeliseid: grillida oma aias või kümmelda pärast sauna oma basseinis.

Maja asub kinnistul ilmakaarte suhtes väga hästi ja päike paistab hoovi kogu päeva ulatuses. Mõeldud on ka lastega perede peale ja väiksemate laste jaoks tuleb krundi ühisalale mänguväljak.

Majaosade suurused tulevad 114,7 m² kuni 131,9 m², mis on planeeritud 3 pesuruumiga 4-toalised majaosad aga ostja soovidest/vajadustest lähtuvalt on võimalik boksid välja ehitada ka 5-toalisena.

Igal boksil on oma individuaalne gaasikatel ja soojustagastusega sundventilatsioon. Energiaklass „B“

 

Miks osta siia?

1) Sest just siin sa tunned nagu elaksid linnast väljas, rohke roheluse ja linnulaulu keskel aga südalinna jõudmine võtab vaid 10 minutit.
2) Laste jaoks koolid ja lasteaiad mugaval kaugusel. Kinnistul oma mänguväljak.
3) Turvaline elukeskkond. Väikesed ja vaiksed tänavad.
4) Korralikult soojustatud energiasäästlik maja. “B” energiaklass.
5) Igal boksil on kasutada oma, piisavalt privaatsust pakkuv suur õueala ja kaks kindlat parkimiskohta aiaga piiratud territooriumil.
6) Kõrge ehituskvaliteet ja kaasaegsed ehitusmaterjalid. 3x klaasiga puitalumiinumaknad; soojustagastusega sundventilatsioon; mõlemal korrusel vesipõrandaküte.
7) Kaasaegne ja luksuslik ruumiplaneering, igal boksis kolm pesuruumi, saun koos puhkeruumiga.
8) Maja asetsus kinnstul on ideaalne, rõdud, terrassid ja aiaalad jäävad päikese poole.